Välkommen hem!

Kontakta oss

021-17 91 00
info@aroseken.se

Nybyggda hus

Frågor om våra pågående och planerade husbyggnationer

Annika Herr, Försäljningsansvarig
E-post: annika.herr@aroseken.se
Telefon: 021-17 91 07

Hyreslägenheter

Frågor om våra befintliga och planerade hyreslägenheter

Annika Lindström, Uthyrningsansvarig
E-post: annika.lindstrom@aroseken.se
Telefon: 021-17 91 12

Våra övriga medarbetare

Christian Brobeck, VD och Presskontakt
E-post: christian.brobeck@aroseken.se
Telefon: 021-17 91 18

Johan Swensson, Ekonomi- & Marknadschef
E-post: johan.swensson@aroseken.se
Telefon: 021-17 91 19

Milena Milovanovic, Redovisningsansvarig
E-post: milena.milovanovic@aroseken.se
Telefon: 021-17 91 15

Terese Lindman, Kundtjänst & Kundvårdsansvarig
E-post: terese.lindman@aroseken.se
Telefon: 021-17 91 09

 

Anders Nilsson, Byggchef
E-post: anders.nilsson@aroseken.se
Telefon: 021-17 91 17

Fredrik Tedbrant, Byggprojektledare
E-post: fredrik.tedbrant@aroseken.se
Telefon: 021-17 91 03

Cecilia Sundqvist, Byggledare
E-post: cecilia.sundqvist@aroseken.se
Telefon: 021-17 91 02

Jörgen Källman, Fastighetsförvaltare
E-post: jorgen.kallman@aroseken.se
Telefon: 021-17 91 14